Favorilerim

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

84 768

508 sonuç listeleniyor

Filtrele

Amerikan servis takımı sofralarınıza şıklık getiren parçalardan bir tanesidir. Amerikan servis modelleri birçok çeşitte bulunmaktadır ve sofralarınıza ayrı bir hava katmaktadır. Supla olarak da bilinen Amerikan servisler genel olarak özel yemeklerde, davetlerde, düğünlerde, nişanlarda, lüks partilerde, resmi yemeklerde tercih edilir.
Kullanıldığı sofralara ayrı bir hava katan Amerikan servisler genellikle ebat olarak büyük ve geniş olsa da küçük ve dar modelleri de bulunmaktadır.
 
Masa örtüsü üzerine, tabakların altına konulan Amerikan servisler, yemeklerde kullanışlı olmasının yanı sıra sofranıza şıklık da katar. Toplu yenilen yemeklerde ve özellikle de ayrı bir özen gösterilen davetlerde birden fazla tabak kullanılır.
Ana yemek için en altta geniş bir tabak, ara sıcaklar için üzerinde orta boy bir tabak, en üstte ise çorbalar için çorba kasesi bulunur. Bunların en altında ise genellikle Amerikan servisi bulunur.
Amerikan servisler genelde 6’lı Amerikan servis, 4’lü Amerikan servis ve 2’li Amerikan servis şeklinde satılsa da tekli Amerikan servis bulmanız da mümkündür.

Amerikan servisler genel olarak servis altlığı olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple birden çok çeşitte ve renklerde bulunabilmektedir. Yemek yerken dökülen ekmek ya da yemek kırıntıları hasır servislerin arasına girebilmektedir. Hasır servislerin de kendi içinde modelleri bulunmaktadır. Amerikan servis takımlarını sadece özel günlerinizde değil, günlük rutinlerinizde de kullanabilirsiniz.. Eğer siz de yemeklerinizin fotoğraflarını çekmeyi seviyorsanız, bu servisleri değerlendirebilirsiniz

© 2021 Artikel İç ve Dış Tic. Ltd Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.