• tr
  • en
Yeni
ART-309-L

Lacivert Karışık Şekiller Metalik Tırnak Sticker, Nail Sticker, Nail Art

16,70
% İndirim
16,20
VAR

Adı: Lacivert Karışık Şekiller Metalik Tırnak Sticker, Nail Sticker, Nail Art
Renk: Lacivert
Boyut: 12,5 x 6,5 cm 
Materyal: Metalik Sticker 

Paket İçeriği: 1 paket dövme içerisinde 63 adet tırnak dövmesi bulunmakta. 

Tırnak Sticker Nasıl Uygulanır?

Tırnak sticker uygulamasının aşamaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Uygulamadan önce tırnak temizlenir. 
  • Tırnağın yağsız ve kuru olduğundan emin olunur.
  • Tırnaklar uzunsa kesilir ve törpülenir. Bu işlem sırasında tırnakların çok fazla kısaltılmaması tercih edilebilir.
  • Tırnağın üzerine ince bir kat baz (astar) oje sürülür. Tırnak süsünün dikkat çekmesi tercih ediliyorsa koyu renk oje sürülebilir.
  • Oje kuruduktan sonra tırnak süsü (sticker) yüzeyden cımbız ve benzeri yardımıyla yavaşça çıkartılıp, tırnakta istenen noktaya konur.
  • Sticker üzerine şeffaf oje ince bir kat olacak şekilde sürülür ve kuruması beklenir. Bu şekilde tırnaklar parlar ve tırnak süslerinin daha uzun kullanımı sağlanır.

 

Tırnak stickerları ile dilediğiniz tasarımlarda nail-art yaratmak çok kolay. Tırnaklarınızın da en az sizler kadar dikkat çekmesini ve güzel görünmesini istiyorsanız stickerları ile bunu başarmak çok kolay. Nail-art malzemeleri gerektirmez, uygulaması oldukça kolaydır.

Ürünü orijinal ambalajında saklayınız, sıcak ve aşırı nemli ortamlarda tutmayınız.

Tırnak Sticker

Canlı tırnaklarınızla fark yaratmak ve tarz olmak mı istiyorsunuz? Bunun için tırnak sticker çeşitlerini kullanabilirsiniz. Tırnak sticker ürünleri ile saniyeler içinde tırnaklarınızı en güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Çeşitli tırnak sticker markaları satışa sunulmuş durumda. Tırnak sticker nasıl kullanılır merak ediyorsanız en iyi tırnak sticker hangisi araştırmanız öncesinde yazımıza göz atabilirsiniz.

Tırnak Sticker Nedir?

Tırnak stickerları, tırnakları süslemek üzere hazırlanmış kendinden yapışkanlı küçük şekillerdir. Uygulaması çok pratiktir ve sonucu oldukça güzel olan iyi bir tırnak süsleme seçeneğidir.

Tırnak stickerlarının çeşitleri arasında; deseni tüm tırnağı kaplayanlar, oje görünümü veren tek renkliler, küçük yapıştırılan şekiller bulunuyor. Çıkartmaların şekilleri arasında minik karikatür, çiçek, hayvanlar, kalpler, yıldızlar, çizgiler, geometrik şekiller de bulunuyor. 

Tırnak Süsleme Yapılırken Kullanılan Diğer Malzemeler Nelerdir?

Çeşitli tırnak süsleme ürünleri bulunabilir. Tırnak süsleme sanatı için ihtiyaç duyulabilecek temel malzemeler (tırnak süsü çıkartmaları - sticker dışında) şu şekilde sıralanabilir:

  1. Tırnak Noktalama Kalemi: Tırnak üzerinde noktalar oluşturmak için kullanılır. Setler içinde genellikle beş adet bulunur. Kalemlerin her iki tarafında da farklı boyutlarda uçlar vardır. Bu kalemlerle tercih edilen boyutlarda noktalar ve desenler oluşturulabilir.
  2. Tırnak Taşları: Farklı renk, şekil ve boyutta taşlar bulunuyor.
  3. Tırnak Süsleme Bantları: Tırnak süslemesi yaparken tırnaklara ince, metalik çizgiler eklemek için kullanılır.
  4. Serpinti / Havyar Boncuk: Bu boncuklar çok küçük metal ya da camdan yapılmıştır. Tırnağı boncuklarla kaplama işlemine havyar manikürü deniliyor. Havyar manikürü yaparken dikkat edilmesi gereken konu tırnağın boncuklarla aynı renkte boyanmasıdır. Bu işlem sırasında önce oje sürülür ve kuruması beklenmeden boncuklar tırnakların üzerine dökülür. Bir süre bekledikten sonra boncukların üzerine bastırılır. Sonuç renkli şeker görünümlü tırnaklar oluyor.
  5. Parıltı (Glitters): Tırnakların parlaması için yapılabilecek bir başka uygulama da renkli simlerin kullanılmasıdır. Parıltılı simlerin uygulanışı havyar manikürüne benziyor. Oje sürdükten sonra kuruması beklenmeden tırnaklar sim dolu kutuya batırılıyor. Parmağa bulaşan fazla simler fırça yardımıyla temizlenir. Ojenin kurumasını takiben tercihe göre bir kat parlatıcı cila sürülebilir. 
  6. Tırnak Damgalama Seti: Bu kitte kazıyıcı, damga ve damgalama şablonu bulunuyor. Böylece kendi tasarımlarınızı yapabiliyorsunuz. Öncelikle küçük ve basit tasarımlarla başlanması öneriliyor.
  7. Kürdan: Tırnak taşlarını tutmak, tırnakta değişik renklerde noktalar oluşturmak ve / veya ebru sanatını tırnağa taşımak için kürdanlar kullanılıyor. 
  8. Cımbız ve Makas: Küçük süslemelerin tutulması ya da toplanması için cımbız kullanılıyor. Çıkartma gibi süslemelerin küçültülmesi lazımsa makaslar yardımcı oluyor.
  9. Pamuklu Çubuklar: Yapılan uygulamalar sırasında taşan oje varsa pamuklu çubuk asetona batırılır ve tırnak kenarına bulaşmış olan oje temizlenir. 
  10. Oje: Tırnak süsleme sanatı uygulamak isteyenlerin çeşitli renkte ojeye, özellikle de beyaz ve siyah renklerine, sahip olması öneriliyor. 
  11. Astar / Şeffaf Oje: Astar ojelerin özellikle koyu renkli ojelerden önce tırnaklara sürülmesi öneriliyor. Bu şekilde kullanılan ojenin tırnakta renk bırakması engellenmiş oluyor. Şeffaf ojelerin tırnak süsleme sanatı sırasındaki en yaygın diğer kullanımı ise uygulama bittikten sonra son kat olarak sürülmesi. Böylece yapılan uygulamanın daha uzun süre dayanması sağlanıyor.
  12. Aseton: Tırnak süsleme işlemleri sırasında, özellikle tırnak sanatında yeni olanların yanında, mutlaka olması gereken malzemelerdendir. Hatalı uygulama asetonla silinir, sonra tekrar uygulama yapılır.
  13. Tırnak Süsleme Fırçaları: Uygulama sırasında kullanılmak üzere çeşitli uçları olan opsiyonları mevcuttur. 
     
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 16,70 16,70

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Artikeldeko E-Bülten Üyeliği

E-Katoloğu İndir

Tıkla ve pdf dosyasını indir

© 2018 Artikel İç ve Dış Tic. Ltd Şti Tüm hakları saklıdır.

SSL, Visa, Mastercard, American Express
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.