Disney

Fosforlu Duvar Sticker Cars 19 Cm Karanlıkta Parlar

  • FS-135b
  • VAR
6,19
4,95
%20
4,70
Şimşek McQueen Piston Kupasına katılmak üzere giderken, onu taşıyan kamyon uyuyarak yanlış bir yola girer. Bu sırada kapağı açılan kamyonda uyuyan McQueen düşer. Uyandığında kendini ıssız ve terk edilmiş eski bir otobanda bulur ve nihayetinde yepyeni dostlarla tanışacağı Radiator kasabasına gelir. Başta hiçbirisi ile geçinemez fakat zamanla dostlukları gelişir. Bu arada kasaba yargıcı Doc’ un eski bir şampiyon olduğunu öğrenir. Doc onu yarışa hazırlarken aynı zamanda kendini beğenmiş kişiliğini yenerek gerçek kimliğini bulmasını  sağlar. Artık dostlarının yardımı  ile Piston Kupasını almaya çok yakındır.
 

Fosfor olarak adlandırılan özel ve sağlığa zararı olmayan bir madde ile arkası kaplanarak ışık saçması sağlanan bu ürünle çocuk odasını uzun yıllar süsleyebilirsiniz.
Glow In Dark'da denen duvar süsü, çocuğunuzun sevdiği Disney karakterleri( Cars, Mickey, Winney, Toys Story, Prenses), Nickelodeon karakterleri (Dora, Süngerbob, Avatar ) ile üretilen bu ürünler İsterseniz bebek odası isterseniz çocuk odası veya evinizin diğer yerleri ve belkide anaokulunda kullanılabilir. 
Bebek odası süslemesi için aynı zamanda diğer bir ürününmüz olan duvar stickerlarını kullanabilirsiniz. Duvar stickeri ürünlerimiz tamamen ilgili lisansların onayı ile Türkiye'de tasarlanarak üretilmiştir.

ÜRÜN BOYUTU: 19 CM

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı